Szukaj
Close this search box.
aktualności

Wycieczka do Izerskiej Łąki

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Dnia 28.02.2018 r. dzieci z grupy „Leśne ludki” i „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę do Centrum Edukacji Ekologicznej Natura 2000 „Izerska Łąka”. Jest to nowoczesna placówka edukacyjna, która uczy poprzez zabawę. Na rozpoczęcie zajęć, wprowadzenie do tematu dzieci obejrzały bajkę „Kubuś Puchatek i hefalumpy”. Po seansie filmowym przyszedł czas na zajęcia przyrodnicze.

W ich trakcie przedszkolaki zapoznały się z budową i funkcjonowaniem ula. Dzięki uprzejmości Pani Moniki dowiedzieliśmy się jak żyją pszczoły, jak pracują, mogliśmy obserwować je poprzez kamery zamieszczone w ulach. Każde z dzieci wykonało pracę plastyczną dotyczącą tematu jakim były pszczoły.

Skip to content