Szukaj
Close this search box.
aktualności

Wycieczka do Zdrojowego Teatru Animacji

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

22.01.2020r. Dwie grupy przedszkolne – Kasztanowa i Świerkowa uczestniczyły w wycieczce do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze. Dzieci z zapartym tchem oglądały przedstawienie w formie spektaklu muzycznego. Nasze przedszkolaki zobaczyły na scenie aktorów przebranych w piękne stroje w barokowym stylu oraz bardzo efektowne lalki. Ciekawa scenografia oraz kwestie śpiewane sprawiły, że nasze przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyły w spektaklu.

Dzieciom bardzo się podobało, czego dowodem były gromkie brawa na koniec przedstawienia.

Zapowiedzieliśmy rychły powrót do Zdrojowego Teatru Animacji, ponieważ nasze dzieci czerpią dużą radość z takich wyjazdów.

Skip to content