Szukaj
Close this search box.
aktualności

Wycieczki „Stokrotek” i „Skrzatów”

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

„Stokrotki” i „Skrzaty” 8 i 9 marca odwiedziły: Centrum Edukacji Ekologicznej „Izerska Łąka” i Nadleśnictwo Świeradów.

W Centrum Ekologicznym uczestniczyliśmy w seansie kinowym bajki pt. „Tygrys i przyjaciele” oraz zajęciach edukacyjnych o kosmosie. Dzieci mogły zobaczyć Gwiazdę Polarną, Małą i Wielką Niedźwiedzicę, Drogę Mleczną oraz Mgławice. Po części teoretycznej w sali multimedialnej, malowaliśmy palcami pracę plastyczną pt. „Mgławica”.

W Nadleśnictwie Świeradów pani Kasia Męcina pomogła nam w poszukiwaniu wiosny. Dzieci dzieliły się swoją wiedzą na temat pierwszych wiosennych kwiatów, ptaków i owadów. Wykonały również rysunki na temat „Pierwsze oznaki wiosny”.

Skip to content