Szukaj
Close this search box.
aktualności

Zajęcia otwarte w grupie Dębowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Dnia 14.12.2018 roku  w grupie „ Dębowej” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „W świątecznym nastroju”. Zajęcia wzbudziły wiele pozytywnych emocji wśród rodziców, którzy uczestnicząc w nich mieli okazję poznać cząstkową pracę dydaktyczno- wychowawczą z dziećmi, a także zaobserwować swoje dziecko podczas zajęć i zabaw z rówieśnikami. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonywały różnego rodzaju zadania oraz ozdoby na choinkę, m.in.: choinki, bombki z zastosowaniem różnych  technik plastycznych. Był to mile wspólnie spędzony czas, podczas którego każdy pracował i świetnie się bawił.
Dziękuję rodzicom za aktywny udział w zajęciach.

Wanda Rzeźnik

Skip to content