Szukaj
Close this search box.
aktualności

Zajęcia otwarte w grupie Orzechowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Integrującą formą kontaktów z rodzicami są zajęcia otwarte. Takie zajęcia dają  rodzicowi niepowtarzalną okazję zobaczenia, jak jego dziecko odnajduje się w grupie przedszkolnej- jakie ma relacje z rówieśnikami, a także z nauczycielem, czy potrafi skupić się podczas zajęć, czy zapamiętuje i wykonuje polecenia oraz jak prezentuje się poziom jego umiejętności na tle umiejętności innych dzieci. Zajęcia otwarte są również okazją do świetnej zabawy, a uczestnictwo rodziców w nich często podnosi samoocenę dziecka.

16 stycznia o tym wszystkim mogli przekonać się rodzice z grupy „Orzechowej” biorąc udział w zajęciach pt. „Bal bałwanków”. W trakcie różnorodnych działań edukacyjnych uczestnicy zajęć wzięli udział we wspólnych zabawach integracyjnych i muzyczno-ruchowych, również doskonalili umiejętności matematyczne m.in. przeliczania do 8. Ponadto przedszkolaki wraz z rodzicami wykonali piękne upominki- stroiki, które zostaną wręczone dziadkom w zbliżającym się dniu ich święta.

Skip to content