Szukaj
Close this search box.
aktualności

Zapisy dzieci na wakacje

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

SZANOWNI RODZICE

Chęć skorzystania z opieki przedszkolnej w okresie wakacyjnym, należy zgłosić poprzez wypełnienie i przekazanie do sekretariatu przedszkola kart zgłoszeń w terminie od 3 czerwca 2024 r. do 14 czerwca 2024 r.

Z przedszkola w okresie wakacyjnym mogą korzystać dzieci, których oboje rodzice pracują.

W okresie wakacyjnym ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy Rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na okres wakacyjny, ponieważ na podstawie ilości zgłoszonych dzieci ustala się organizację pracy całego przedszkola.

Z uwagi na sezon urlopowy grupy będą łączone, a nauczyciele i pracownicy będą się zmieniać.

Wniosek rodzica na wakacje 2024

Skip to content