Szukaj
Close this search box.
aktualności

Zaproszenie dla rodziców grup Orzechowej i Jarzębinowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.
Wychowawczynie grup „Orzechowej” i „Jarzębinowej” serdecznie zapraszają na spotkanie, w celu omówienia informacji o gotowości szkolnej. Będziemy mogli porozmawiać na temat postępów Państwa dzieci, ich możliwości i talentów.
Spotkania odbędą się w środę i czwartek (20 i 21 maja) w godzinach od 13:00 do 14:30 w starej siedzibie przedszkola w salach grupy: Sosnowej oraz Kasztanowej (parter).
Zadbamy o Państwa bezpieczeństwo (spotkania będą odbywać się indywidualnie, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności: właściwe odstępy, płyn do dezynfekcji, maseczki, rękawiczki, wejście do pomieszczenia pojedynczo).
Prosimy o zabranie swojego długopisu.
Jeśli dla kogoś z Państwa terminy te są nieodpowiednie ze względu na godziny pracy prosimy o kontakt  z wychowawcami, w celu ustalenia formy przekazania informacji o gotowości szkolnej dziecka.
Do zobaczenia.
Katarzyna Winnik
Magdalena Mielniczyn
Skip to content