Zaproszenie na wykład dla rodziców

Z telefonów i komputerów korzystamy prawie wszyscy. Kiedy zwykłe korzystanie staje się uzależnieniem cyfrowym? Co robić jeśli moje dziecko nie rozstaje się z telefonem? Reagować czy nie? Jeśli tak, to w jaki sposób? Mamo! Tato! Nauczycielu!  Upewnij się podczas wykładu organizowanego przez Miejski Zespół Szkół w Świeradowie – Zdroju.

Przyjdź do szkoły 14 listopada 2019 roku. Zaczynamy o godzinie 17.00 Wykład poprowadzi Jakub Andrzejczak pedagog i socjolog, doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, profesor Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej i kierownik Zakładu Socjologii Edukacji, który od lat zajmuje się wpływem technologii cyfrowych na społeczeństwo.