Szukaj
Close this search box.
aktualno艣ci

Zasiewamy w dzieciach pasj臋 do ogrodnictwa 馃尡馃尶馃馃馃崊

Udost臋pnij:
Kliknij, aby powi臋kszy膰 grafik臋/zdj臋cie.

D艂ugo wyczekiwany przedszkolny ogr贸dek dzisiejszego poranka zosta艂 oficjalnie otwarty 馃榾 Ka偶da grupa ma pod opiek膮 grz膮dk臋, otrzyma艂a zestaw ma艂ego ogrodnika, czyli narz臋dzia ogrodnicze, wiaderko i konewk臋, kt贸re b臋d膮 s艂u偶y艂y przedszkolakom do codziennej piel臋gnacji posianych lub posadzonych ro艣linek 馃崁 A jak ju偶 wyhoduj膮, to zbior膮 i zjedz膮 馃構 Jest te偶 szklarnia, w kt贸rej czerwieni膰 si臋 b臋d膮 pomidorki馃崊, a zieleni膰 og贸rki 馃
Zak艂adanie i piel臋gnacja przedszkolnych ogr贸dk贸w to doskona艂y obszar do prowadzenia zaj臋膰 na 艣wie偶ym powietrzu. Pomaga w rozwoju dzieci w zakresie manualnym i artystycznym, u艂atwia r贸wnie偶 prowadzenie obserwacji ro艣lin oraz badania wp艂ywu pogody na ich rozw贸j. Przedszkolny ogr贸dek to nie tylko miejsce zbierania plon贸w, ale 艣wietne pole do obserwacji zjawisk zachodz膮cych wok贸艂 nas i eksperymentowania.
Dzi臋kujemy p. Bart艂omiejowi W贸jcikiewiczowi oraz firmie Tartak Or艂owice za ogromn膮 pomoc w realizacji tego przedsi臋wzi臋cia 馃檪

Skip to content