Szukaj
Close this search box.
aktualności

Ziemia nasza planeta

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Tydzień grupy Sosnowej poświęcony Planecie Ziemi🌎 właśnie dobiegł końca. A my z miłą chęcią przedstawiamy jak aktywny, ciekawy i pouczający był! 🥰

Na początku tygodnia z okazji Światowego Dnia Ziemi zrobiliśmy prace plastyczne z użyciem bibuły, które doskonaliły nasze sprawności manualne. 🙌 Ćwiczyliśmy także nasze buzie i języki podczas zabaw logopedycznych. 😋

Następnie odwiedziliśmy naszych kolegów ze szkoły 🏫, gdzie mogliśmy podziwiać twórcze galerie i wystawy poświęcone naszej miejscowości oraz Planecie. 😍

Dzisiaj mieliśmy ręce pełne pracy – wybraliśmy się w teren i sprzątaliśmy naszą małą Ojczyznę, aby było czyściutko w naszym otoczeniu, a następnie posegregowaliśmy i wyrzuciliśmy zebrane śmieci do właściwych koszy. 🗑

Czekamy na kolejne przygody! Pięknego weekendu!🌻

Skip to content