Szukaj
Close this search box.
aktualności

Czytanie na dywanie

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W czwartek 11.10.2018 r. grupę „Orzechową” odwiedziła mama Zuzi – pani Katarzyna Harbul-Bała. Tego dnia pani Kasia nie przyszła sama lecz w towarzystwie książki, pochodzącej z rodzinnej, a zarazem domowej biblioteczki. Książka Artura Andrusa o tytule „Bzudrki czyli, bajki dla dzieci i innych” zawiera w sobie osiem ilustrowanych bajek o charakterze satyrycznym, przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Tak o to w drodze demokratycznych wyborów Pani Kasia przeczytała dzieciom na dywanie trzy opowieści: „O niedźwiedziu, który uciekł z lasu, bo nie lubił hałasu”, „Szkoła Dziadka Niejadka” i „Kręcinos i Wiercipięta”. Przedszkolaki w ramach podziękowania wręczyły mamie Zuzi własnoręcznie zrobioną przez nich laurkę z napisem „Mistrz Czytania Dzieciom” , za co pani Kasia bardzo podziękowała obdarowując wszystkie dzieci swoim pięknym uśmiechem.

Apelujemy do innych rodziców: Drogi Rodzicu! Chcesz otrzymać tytuł „Mistrza Czytania Dzieciom”? Nie ma nic prostszego – odwiedź nas ze swoją ulubioną książką dla dzieci.

Skip to content