Szukaj
Close this search box.
aktualności

Fotorelacja z Dnia Przedszkolaka 2023

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

„Chociaż jestem jeszcze mały,
Przedszkolak ze mnie wspaniały”

20 września to wyjątkowy dzień dla wszystkich przedszkolaków, to DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA👧🧒
Wczorajszego popołudnia, po wspólnym odśpiewaniu Hymnu Przedszkolaka, wszystkie dzieci wraz z rodzicami wyruszyły na odkrywanie licznych atrakcji i niespodzianek przygotowanych specjalnie dla nich. Dmuchany zamek, małpi gaj, loteria fantowa, tatuaże, kolorowe warkoczyki, wata cukrowa, przepyszne ciasta, kiełbaski, popcorn, soki owocowe, lody … jednym słowem, dla każdego coś miłego i smacznego 🙂 Uśmiech i radość dzieci widać i słychać było na każdym kroku 😊
Wszystkim serdecznie dziękujemy za liczny udział i zaangażowanie w przygotowanie tego cudownego dnia 🙂

Skip to content