Szukaj
Close this search box.
aktualności

Fotorelacja z Pasowania na przedszkolaka

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

1 września powitaliśmy nowy rok przedszkolny, a w raz z nim nowe dzieci. Uśmiechnięte i rozbrykane dzieci wraz z rodzicami, musiały stanąć przed kilkoma wyzwaniami, które miały na celu sprawdzenie czy są na pewno gotowe rozpocząć z nami nową przygodę i stać się prawdziwym Przedszkolakiem. Sprawdziliśmy umiejętność dobrej zabawy przy muzyce, spryt i umiejętność rozwiązywania zagadek, jak dużo dzieci mają siły do zabawy, a także tradycyjny test CYTRYNY. Wszyscy zdali sprawdzian śpiewająco, który zakończył się uroczystą przysięgą oraz pasowaniem na Przedszkolaka.

Przysięga Przedszkolaka
Czy przyrzekacie:
– co dzień rano mieć buzię uśmiechniętą? PRZYRZEKAMY!
– nie płakać, nie szlochać i swoje Panie mocno kochać? PRZYRZEKAMY
– zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować? PRZYRZEKAMY
– grzecznie bawić się i fikać, z talerzyka w mig wszystko zjadać? PRZYRZEKAMY
– przyrzekacie zostać zuchami i prawdziwymi przedszkolakami? PRZYRZEKAMY!

Skip to content