Szukaj
Close this search box.
aktualności

Jesienne piesze wycieczki przedszkolaków 2022

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W czwartkowe przedpołudnie przedszkolaki, korzystając z ostatnich słonecznych dni jesieni, udały się na piesze wycieczki. Najstarsze grupy ruszyły na spacer ścieżką turystyczno-edukacyjną, która prowadzi po starym torze bobslejowym. Dzieci miały okazję poznać dziedzictwo naturalne i kulturowe Gór Izerskich. Ścieżka zaprowadziła ich aż do miejsca, gdzie dawniej stała skocznia narciarska. Młodsze grupy udały się na spacer śladami żabki Kwisi – pod hasłem „Co wiem o swoim mieście?”. Ich celem była Hala Spacerowa. Wszystkie dzieci dzielnie maszerowały i obserwowały jak przyroda zmienia się jesienią. Zabawa oraz wspólnie zjedzone przekąski sprawiły, że dzień ten upłynął radośnie i atrakcyjnie.

Skip to content