Szukaj
Close this search box.
aktualności

Podróże małe i duże Grupy Kasztanowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Grupa Kasztanowa razem ze swoim wężem Marcelem wyrusza na coraz to dłuższe spacery po całym Świeradowie. Bardzo często odwiedzamy nasz piękny park miejski, spacerujemy w okolicy Domu Zdrojowego, także po świeradowskim deptaku. Obowiązkowymi punktami podczas naszych wypraw jest odwiedzenie sztucznej groty u podnóża Domu Zdrojowego (gdzie ponoć mieszka wielki smok!) oraz Fontanny z żabami.

Jednak dzisiaj nasze dzielne Kasztany zawędrowały do Nadleśnictwa na pierwsze zajęcia przyrodnicze, które przeprowadziła Pani Kasia Męcina. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści o zwierzętach, które można spotkać w naszej okolicy. Kasztany jak zwykle aktywnie uczestniczyły w zajęciach.

Dziękujemy Pani Kasi za mile spędzony czas i obiecujemy, WRÓCIMY!!!

Skip to content