Szukaj
Close this search box.
aktualności

Zostań małym przedsiębiorcą !

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Przedszkolaki z grupy „Orzechowej” 30.05.2019r., z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, zostały zaproszone po raz pierwszy do wzięcia udziału w projekcie „Akademia Przedsiębiorczości”, organizowanym przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego mieszczącą się w Jeleniej Górze. Dzięki uprzejmości ww. instytucji dzieci uczestniczyły w grze terenowej „Zostań przedsiębiorcą”.  Cała zabawa polegała na wykonaniu pięciu zadań które w pewnym zakresie wykonują dorośli przedsiębiorcy starający się o wsparcie na rozpoczęcie działalności oraz szkolenia m.in. wymyśleniu nazwy firmy, logotypu, wypełnieniu formularzy, rozmowie z doradcami i na końcu, wizycie u Prezesa.

Wszystkie etapy przedszkolaki pokonywały z wielkim zaangażowaniem, a kreatywność dzieci sprawiła, że finalnie narodziły się dwa pomysły na biznes: galeria mody „PAJĘCZA SIEĆ” oraz bar z kebabami „NAJ NAJ”.
Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Harbul-Bale za zorganizowanie tak wspaniałego wyjazdu, a Radzie Rodziców za współfinansowanie wycieczki.

Skip to content