Dzień zdrowego stylu życia

Zajęcia otwarte to działania, które są realizowane w ramach współpracy przedszkola z rodzicami. Takie spotkania pozwalają na bliższy udział rodziców w edukacji ich dzieci, jak również sprzyjają wzmacnianiu więzi emocjonalnych, a więc zawsze warto w nich uczestniczyć 🙂
Dzisiejsze zajęcia kulinarno-sportowe odbyły się w grupie Brzozowej w ramach realizacji projektu Zdrowe Dzieci. Wspólne działania rozpoczęła pani psychodietetyk Monika, która przeprowadziła pogadankę z dziećmi i rodzicami nt. zbilansowanej diety przedszkolaka, a następnie wszyscy przeszli do działań kulinarnych. Powstały przepyszne kanapki, sałatki, pasty i szaszłyki. Nie zabrakło również aktywności fizycznej. Na sali teatralnej dzieci wraz z rodzicami, uczestnicząc w proponowanych przez nauczycielkę zabawach ruchowych, bawiły się świetnie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i przemiłą atmosferę 😊