Szukaj
Close this search box.
aktualności

Animacje w Hotelu Buczyński Medical&Spa

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Dnia 08.07.19r. dzięki uprzejmości i gościnności dyrekcji hotelu Buczyński Medical&Spa, dzieci z najstarszych grup przedszkolnych już po raz kolejny (w ubiegłym roku przedszkolaki również skorzystały z zaproszenia) miały przyjemność uczestniczyć w przygotowanych przez pracowników hotelu animacjach. Dzieci z radością uczestniczyły w rozmaitych zabawach m.in. z kostką do gry i chustą animacyjną, a także w zawodach sportowych. Dużą atrakcją do której ustawiła się długa kolejka, okazały się barwne tatuaże wykonywane przez panią animator. Po wspólnej zabawie nie zabrakło również słodkiego poczęstunku- przepysznych sernikowych babeczek, a także pamiątkowych gadżetów.

Z całego serca serdecznie dziękujemy dyrekcji Hotelu Buczyński Medical&Spa oraz jego pracownikom za umilenie dzieciom wakacyjnego czasu.

M. Mielniczyn

Skip to content