Szukaj
Close this search box.
aktualności

Bieg przedszkolaków dla Niepodległej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

7 listopada grupy: Jarzębinowa, Orzechowa i Sosnowa wzięły udział w Biegu na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, który został zorganizowany przez Miejski Zespół Szkół w Świeradowie-Zdroju w Parku Miejskim. Przedszkolaki miały za zadanie przebiec 300 metrów i spisały się znakomicie. Każdy uczestnik dobiegł do mety, a niektórzy znaleźli się w gronie zwycięzców.

  • W kategorii dziewczęta I miejsce zajęła Zuzanna Bała.
  • Na wyróżnienie zasłużyły również: Mila Pakur, Nina Cielecka, Jula Łasisz.
  • W kategorii chłopcy I miejsce zajął Jakub Milewski.
  • Na wyróżnienie zasłużyli: Szymon Żyłkiewicz, Kacper Drużga, Patryk Podolski, Szymon Adam, Łukasz Niewiadomski.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Skip to content