Szukaj
Close this search box.
aktualności

Wesołe zabawy „Świerków” i „Kasztanków”

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

31 października nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy „Świerkowej” i „Kasztanowej” wybrały się do sali zabaw w „Lala Cafe”. Celem wyjścia było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej. Niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi. Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola. Dzieci nie mogą się już doczekać kolejnego wyjścia.

Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii i Panu Bartkowi za zaproszenie

Skip to content