Szukaj
Close this search box.
aktualności

Co słychać u Sosenek

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Minął pierwszy miesiąc wspólnych zabaw i zajęć. W miesiącu wrześniu, dzieci z grupy SOSNOWEJ powoli adaptowały się do nowego miejsca – poznały swoich kolegów i koleżanki, panie oraz salę. Dzięki wielu zabawom integracyjnym kształtowały umiejętność współżycia w grupie. Nauczyły się samodzielnego sprzątania po zabawie i odkładania zabawek na swoje miejsce. Podczas pierwszych spacerów poznały zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku, ulicy oraz parku. W trakcie zabaw poznały kolory, kształty i rozwijały zainteresowania plastyczne i konstrukcyjne. W ogrodzie przedszkolnym poznawały dzieci z innych grup, które uczyły bezpiecznej i wesołej zabawy.

>Wychowawczynie grupy Sosnowej

Skip to content