Szukaj
Close this search box.
aktualności

Dzień Babci i Dziadka u „Jarzębinek”

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

21 stycznia grupa Jarzębinowa wystąpiła przed swoimi babciami i dziadkami z programem artystycznym „KOCHAMY WAS! Jak z babcią i dziadkiem spędzamy czas”. Dzieci zaprezentowały przed gośćmi wiersze i piosenki tj. „Moja babcia i mój dziadek”, „Truskawkowy babci smak”, „Mój dziadek” oraz „Bardzo kochamy was”, a także liczne wierszyki. Wszystkie utwory wyrażały gorące uczucia jakimi wnuki darzą swoich DZIADKÓW.

„Mali artyści” otrzymali gromkie brawa od swoich najbliższych, a Dziadkowie w nagrodę wręczyli wnukom słodkie upominki, a dzieci obdarowały swoje babcie i dziadków kwiatkami i dyplomami. Natomiast panie przygotowały poczęstunek dla zaproszonych gości. Całemu spotkaniu towarzyszyła podniosła atmosfera. Babcie i dziadkowie serdecznie dziękowali za spotkanie pełne wzruszeń.

Skip to content