Szukaj
Close this search box.
aktualności

Preorientacja zawodowa w grupie Jarzębinowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Już w młodym wieku, powinniśmy dzieci zapoznawać z różnymi zawodami, dlatego też dzięki uprzejmości pani Joanny Adam i Pawła Adama dzieci z grupy Jarzębinowej dowiedziały się na zajęciach czym zajmuje się FIZJOTERAPEUTA, jak prawidłowo siedzieć na dywanie i przy stole, co się dzieje z naszym kręgosłupem, gdy o niego nie dbamy. Miały również możliwość skorzystania z poduszki sensorycznej i poćwiczyć z pomocą specjalnie dla nich przygotowanych „ryżowych skarpetek”. Oczywiście ich wysiłek się opłacił, bo na koniec zostały poczęstowane zdrowymi kuleczkami z kaszy jaglanej oraz otrzymały pamiątkowe naklejki.

Dziękuję serdecznie Państwu Joannnie Adam i Pawłowi Adamowi za współpracę i poświęcony czas.

WYCHOWAWCA GRUPY
Agnieszka Dworak

Skip to content