Szukaj
Close this search box.
aktualności

Przedszkolaki oglądają przedstawienie o Koziołku Matołku

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W poniedziałek 19 marca 2018r. wszystkie grupy przedszkolne wybrały się do Jeleniej Góry w dość nietypowe miejsce, kojarzące się raczej z projekcją filmu, a niżeli sztuką wystawianą na żywo bo, do kina „LOT”, gdzie siedząc w pierwszych rzędach mogły obejrzeć przedstawienie pt. „Przygody Koziołka Matołka”.

Dzieci podczas spektaklu miały okazję śledzić losy tytułowego bohatera- sympatycznego koziołka, który wyruszył w świat by odnaleźć miasteczko Pacanów, gdzie rzekomo podkuwa się kozy. Na swojej drodze spotyka on wiele barwnych i interesujących postaci m. in. króla i królewnę Zosię, żołnierzy oraz Pana Twardowskiego, a także trafia w najróżniejsze miejsca – do Afryki, Ameryki, a nawet na sam Księżyc.

Czy koziołek odnalazł miejscowość, gdzie faktycznie podkuwa się kozy? I jaki był finał jego przygód? O tym wszystkim możecie dowiedzieć się właśnie od przedszkolaków, którzy na pewno będą znali odpowiedź na te pytania.

Skip to content