Szukaj
Close this search box.
aktualności

Przedszkolaki w szkole

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

To już ostatnie chwile, kiedy dwie najstarsze grupy spędzają czas w naszym przedszkolu. Już we wrześniu staną się prawdziwymi uczniami szkoły. Żeby oswoić się z nowym miejscem, grupa Kasztanowa i Świerkowa została zaproszona do szkoły na zwiedzanie klas oraz wspólne gry i zabawy na sali gimnastycznej. Jednak największą atrakcją dzisiejszego dnia był udział przedszkolaków w zajęciach przyrodniczych i chemicznych. Dzieci miały okazję zobaczyć eksponaty przyrodnicze oraz samodzielnie wykonać prawdziwe chemiczne doświadczenie, co wzbudzało ogromne emocje.
Dzieci zadowolone ze swojej aktywnej wizyty w szkole z uśmiechem na twarzy mówią: DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

Skip to content