Szukaj
Close this search box.
aktualności

Żegnaj przedszkole ukochane

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Najstarsze przedszkolaki z grupy Świerkowej rozpoczęły pożegnanie z przedszkolem od wycieczki do „Starej Kuźni” w Przecznicy, gdzie uczestniczyły w zajęciach lepienia z gliny. Każdy przedszkolak wykonał przepiękne kubeczki na kredki, które po wyschnięciu i wytopieniu w piecu zabiorą do domu.
Po zajęciach przyszedł czas na zabawę na placu zabaw, karuzelach, trampolinach, zjeżdżalniach. Radości i zabawy było co niemiara. Czas spędzony na świetnej zabawie upłynął szybko, a nawet za szybko. Po godzinnych harcach, nawet najsilniejszym zaczęło brakować sił, dlatego też nasze szczesciolatki regenerowały się przy ognisku zajadając kiełbaski i smakołyki z plecaków.
Ostateczne pożegnanie naszych najstarszych sześciolatków z przedszkolem odbędzie się 20 czerwca.

 

a nawet za szybko. Po godzinnych harcach, nawet najsilniejszym zaczęło brakować sił, dlatego też nasze szczesciolatki regenerowały się przy ognisku zajadając kiełbaski i smakołyki z plecaków. Ostateczne pożegnanie naszych najstarszych sześciolatków z przedszkolem odbędzie się 20 czerwca.

Skip to content