Szukaj
Close this search box.
aktualności

Wrzesień grupy Sosnowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Minął pierwszy miesiąc wspólnych zabaw i zajęć. W miesiącu wrześniu grupa SOSNOWA w nowym składzie powoli adaptowały się do nowego przedszkola, poznały swoich kolegów i koleżanki. Dzięki wielu zabawom integracyjnym kształtowały umiejętność współżycia w grupie. Słoneczny wrzesień sprzyjał częstym spacerom, podczas których poznały zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku, ulicy, parku oraz placu zabaw. W trakcie zabaw poznały kolory, kształty i rozwijały zainteresowania plastyczne i konstrukcyjne. A w ostatnim tygodniu udowadniamy, że „jesteśmy samodzielni” – uczymy się właściwego ustawienia kapci i butów przed ich założeniem utrwalamy nazwy ubrać i kolejność ich wkładania.

Wychowawczynie grupy Sosnowej

Skip to content