Szukaj
Close this search box.
aktualności

Zajęcia otwarte Grupy Orzechowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

22 września w grupie Orzechowej gościliśmy rodziców na zajęciach otwartych o tematyce jesiennej. Rodzice w tym dniu mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia jak wygląda codzienność przedszkolna, a także możliwość uczestniczenia wraz z dziećmi we wspólnych zabawach. W miłej atmosferze upłynął nam czas na tańcu, śpiewie i zabawach
w kole. Atrakcją zajęć był eksperyment podczas, którego każdy mógł poczuć się jak Pani Jesień zwiastująca swoje nadejście „barwiąc” liście drzew. Uczestnicy zajęć maczali w wodzie ręcznik papierowy z narysowanym konturem liścia i obserwowali z zaciekawieniem jak zmienia on swój kolor. Tego dnia nie mogło również zabraknąć zajęć plastycznych – dzieci z pomocą rodziców wycinały sylwetę sowy i kolorowały ją starając się używać jesiennych barw, tworząc w końcowym efekcie przestrzenne obrazki.

Skip to content