Szukaj
Close this search box.
aktualności

Zajęcia otwarte w Grupie Sosnowej

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

W dniu 20.09.2021r. w grupie „Sosnowej” odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty mam, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Tematem przewodnim był „Mój dom , moja ulica”. Dzieci miały do wykonania przeróżne zadania. Rozpoczęły od zabawy rytmicznej przy piosence „Na ulicy”. Następnie odpowiadały na pytania dotyczące treści opowiadania pt. „Bajka Antosia”, przypominały sobie swój adres oraz wykonywały zadania w kartach pracy.

Rodzice uczestniczyli również w zajęciach z języka angielskiego. W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas zabaw, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności. Na zakończenie rodzice mieli możliwość zwiedzenia naszego przedszkola.

Wychowawczyni dziękuje wszystkim Rodzicom za przybycie na zajęcia.

Halina Swastek

 

Skip to content