Szukaj
Close this search box.
aktualności

Przedszkola czas już minął…

Udostępnij:
Kliknij, aby powiększyć grafikę/zdjęcie.

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały próg przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia nowego etapu w życiu – edukacji szkolnej.
19 czerwca 2018 roku dzieci z grup „Leśne ludki” i „Słoneczka” przygotowały pożegnanie, na które zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków, nauczyciele oraz władze miasta. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna. Program był różnorodny: piosenki i wiersze.

Potem „starszaki” zatańczyły podniosłego poloneza oraz wesołą „Czekoladę”. Przygotowany program opowiadał o tęsknocie, pożegnaniu, ale i nowych zadaniach czekających przyszłych uczniów. Po części artystycznej przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Dzieci otrzymały dyplomy oraz książeczki. Nauczycielki dziękowały dzieciom za wspólnie spędzony czas i życzyły dalszych sukcesów w szkole, natomiast rodzicom za szczególne zaangażowanie w życie przedszkola. Na zakończenie odbył się poczęstunek oraz zabawy z animatorami. Pożegnania zawsze są trudne, ale to zawiera w sobie obietnicę przygody jaką jest przecież dorastanie.

Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach życzymy Wam POWODZENIA W SZKOLE!

Skip to content